Poşet üreticileri İstanbul

POŞET İMALATI, POŞET ÜRETİCİLERİ, POŞET YAPAN FİRMALAR, POŞET İMALATÇILARI

Son bir yıldır Covid-19 salgını ile ülkeler, adeta savaş halinde ve ölümle karşı karşıya gelmiştir. Gerek yaşamsal gerekse ekonomik olarak herkesi etkileyen salgından ötürü üretimlerin çoğu, yavaşlamış durumda ve hatta birçok üretiminde tamamen durmuş olması azımsanmayacak niteliktedir. Bu sekteden nasibini alan birçok sektör arasında poşet imalatı yapan firmalar başta olmak üzere poşet imalatı, neredeyse geçen yıla karşı çok fazla yavaşlamıştır. Her ne kadar Dünya sağlık örgütü, salgının biteceği ve yaşamın normal rutine geçeceğini iddia etse de şuan yaşanan birçok ölüm vakasından sonra her şeye daha da titizlikle ve tereddütle yaklaşmaktayız. Buda gıda sektöründe poşet üreticilerini etkiledi.

     Poşet imalatçıları

Kendi çapında düzenlemeler getirerek poşet kullanımı için jeotermik, çözünebilirlik, sağlık dostu gibi reklam objeleri ile piyasada yer aldı. Poşet üreticileri, dünya sağlık örgütünün çalışmaları neticesinde uluslar arası online eğitime katılarak şu dönemde poşet ve poşet imalatçılarını destekleyen çalışmalara imza attı. Ancak hala eş zamanlı devam eden salgından ötürü çalışmaları faaliyete geçirmekte yetersiz kaldı. Birçok uluslararası çalışmalar bu sorundan dolayı ertelenmek zorunda kalındı.

Kısaca özetlemek gerekirse; poşet yapan firmalar ne yapacağını şaşırdı. Çünkü poşet imalatı bir yandan devam ederken bir yandan kar marjı olarak düşüldü. Poşet üreticileri, fabrikasyon hatası malzemeleri ile bir zarara daha uğradı. Çoğu imalat sektörlerinden fire ve fabrika hataları, ay sonu yada yılsonu oluşan kar gözetilerek imal ediliyordu. Gündem olarak yaşanan Covid-19  ters köşe yaptırdı. Poşet imalatçıları, geçen yılın zararını minimize ederken talepte yetersiz kalıp imalat hatalarının zararını maksimum seviyede yaşadılar. Ne poşet yapan fabrikalar nede o kulvarda olan poşet imalatçıları, sekteye uğramamak adına bir çalışma içinde sürekliliğini sürdüremedi. Covid-19 kâbus gibi herkesin üzerine çöktü ve son gelişmelere bakacak olursak düzelecek gibi de durmuyor. Tüm yaşamsal faaliyetlerin aksadığı, bir dönemden üretim ve tüketim beklemek o kadar zorlaştı ki net veriler ile piyasada bulunamıyoruz.

POŞET

POŞET, POŞETÇİ, POŞET BASKI, POŞET YAPAN FİRMALAR

Dünya klâsında yaşam alanımızın hemen her yerinde kullanıma ihtiyaç duyulan poşetlerin, sağlık açısından ne kadar tehlikeli olduğunu her tüketici bilmez. Tüketici için , ‘’kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlasın’’ yeterli gelir. Ancak poşet, polietilen ham maddesi ile zehir saçmaktadır. Poşetçiler, buna rağmen poşet baskı ile daha da zehirli bir ürün üretmektedirler. Genel anlamda poşet, başlı başlına sağlığa zararlı ham madde barındırırken üzerine uygulanan baskı yüzünden takviye madde işlemi de bir başka boyutta zararlı olabilmektedir.

Poşet yapan firmalar,  o kadar akılcı işlere imza atmışlardır ki tüketici ısrarla yaşama ve çevreye zararlı bir ürünü sadece taşıma aracı olarak görmektedir. Çünkü poşet hayatımızda genel gıdalar gibi vazgeçilmez bir hal almıştır.  Ve öyle ki amacına ve kullanım alanına hitap etmiştir. Ve kullanılan poşetler, doğaya da kontrolsüz bırakılmaktadır. Bu yüzdendir ki canlı türler dediğimiz organizmanın içinde sadece deniz canlıları değil, karada yaşayan canlılar ve bitkilerde girmektedir. Denize atılan poşetleri, yiyecek sanırılarak ölen yunus balıklarından tutun, bitkilerin gelişimine kadar doğa olumsuz etlikelenmektedir. Poşetçiler, baskı olayını burda daha da kışkırtmıştır. Kullanılan sentetik boyalar, poşet baskıda çok büyük bir nimet sağlarken bir yandanda tehlikeli sularda yüzmemizi sağlamıştır. Poşetlerin doğaya sağlıksız ve tehlikeli olmadığı inanışı tamamen poşet yapan firmalara aittir. Üretici para kazanmanın derdinde oysa kendileri de bir tüketicidir. Poşet yapan firmalara baykot çekmek adlı bir yazı yazmak gerekirse aslında poşetin kendisine değil firmanın kendisini çok ayrı eleştirmek gerek. Ancak yetersiz olacağı kanaatinde olan her birey,  poşeti ihtiyaç olduğu anlayışını geliştirmiştir.

 

Bir

Mağaza poşeti fiyatları

MAĞAZA POŞETİ = MAĞAZA POŞETİ FİYATLARI, MAĞAZA POŞET İMALATI, MAĞAZA POŞET MODELLERİ

Ağırlıklı olarak mağaza sektöründe kullanımına teşvik edilen listede mağaza poşetleri, yer alırken mağaza poşet modelleri ile de alternatifler geliştirildi. Birbirinden değişik çeşitlilikle sunulan modeller özellikle bayanların ilgisini çekti. Günlük kullanıma yönelik estetiksel tasarımlar gözden kaçırılmayacak şıklıkta dizayn edildi. Artık sadece mağaza poşeti olarak kullanımında yeterli olmayıp farklı kullanım alanlara hitap etmesi de tüketici gurubunda baş gösterdi. Mağaza poşetlerin mukavvi yetine de dikkat çekilmesi başlı bir örneğidir. Çünkü mağaza poşetleri çanta halinde kullanılmaya başlayınca şirketler bu fırsatı kaçırmayıp daha sonra mağaza poşet fiyatlarında da değişikliğe gidildi. Yani anlayacağınız kalite, prestij yada değer denilince gerçekten poşetler, kendi çapında birer marka niteliğindedir. Yönetimden iç pazarlamaya, dış pazarlamadan dekora ve tasarımına kadar yapılan her şey, en ince ayrıntısı içinde mağaza şirketlerinin kendi çalışmalarında bir farkındalık oluşturmuştur. Bunun yanı sıra mağaza poşet modelleri bir adım önde ilerlerken imalat son derece yüksek rakamlarda müşterilere sunulmaktadır.

Müşteri portföyü geniş bir ürün düşünün ve bu mağaza poşeti ile realleşsin.  Mağaza poşet sektörünün bu denli çalışmaları içinde başka alternatif yine poşet imalatçıların lehinedir. Çünkü hayatımızın her alanında poşetlerin sınırsız sayıda imalatı ve bu imalatla beraber tüketiciye ulaştırılması poşeti kullanmaya özendirmekten geçti ve geçmeye devam ediyor. Tüketici olarak poşet olmadan bir ürünü taşıyabilmemiz mümkün değil. Mağaza, manav vs. her yerde tüketicinin gözü hep bir poşet aramaktadır. Taşıma torbası niteliği kazanan poşetler, hayatımızı her anlamda kolaylaştırıyor.  Yağmurlu bir hava da aldığınız bir ürünü taşıdığınızı düşünürsek; onun ıslanmaya ve yıpranmaya ne kadar müsait olduğunu biliriz. Mağaza poşetlerde böyle bir ihtimal dahi yoktur. Onun rahatlığı ki her yaptığımız alışverişlerde poşet ihtiyacımız doğmaktadır. Poşetsiz bir yaşam biçimine sahip tüketiciler olarak ’’ Mağaza poşetlerini’’ kullanmaya devam edeceğiz.

Baskılı Naylon Poşet fiyatları

Poşet Baskı,Poşet Baskısı, Baskılı Poşet baskı, Naylon Poşet Baskı, Plastik poşet Baskı, baskılı naylon torba

Sizde baskılı poşet ihtiyacınız da bizlere ulaşın  avantajlı fiyatlardan faydalanın. 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Poşet baskı denildiğinde akınıza ne geliyor? Poşet baskısı, Baskılı poşet baskı, Naylon poşet baskı, Plastik poşet baskı, Baskılı naylon torba… Neredeyse hayatımızın her alanında karşımıza farklı isimlerle çıkmaktadır. Bu kadar çeşitliliklerle piyasaya sunulan poşet, ne yazık ki üretildiği gibi kısa sürede kendiliğinden yok olmuyor. Hatta doğaya zarar verenler arasında baskılı naylon torbaların geldiğini söyleyebiliriz.

Çevre kirliliği ve deniz canlıların ölümüne sebep olduğu, bir zehirden söz ediliyorsa; Polietilen ve polimer ham maddesi barındıran poşetlere bir de yapay baskı uygulandığı zaman poşet baskısı daha da uzun süre korunurluğunu sağlamaktadır. Plastik poşet baskı, bilinçsizce doğaya bırakıldığında güneş ışınlarına maruz kalmasıyla da ormanlarda yangı çıkmasına sebepken diğer yandan işimizi kolaylaştırdığı savunuluyor. Her anlamda poşetin imalatı son derece tehlike çanlarının sinyalini veriyor ancak hayatımızı o kadar kolaylaştırdığına inandırdık ki tüketiciyi, tüketicinin aklında baskılı naylon torba bir nimet gibi. Ve günümüz şartlarına bakınca da pek haksız değiller. Günlük yaşantımızın hemen her yerindeler. Alışverişlerimizin ise vazgeçilmez ihtiyaçlarından. Hal böyle olunca baskılı poşet baskı bir yandan sektörsel anlamda da avantaj sağlıyor ve tabi ki mukavvi yeti açısından. Öyle ki kullanılan takviyeler, naylon poşet baskı için önem arz etmekle beraber ve ısı yalıt kanlığı sağlamalarıyla da dayanıklı, düşük maliyetli, esnek ve hafif olmaları ön plana çıkıyor.

Yani poşet baskı çok kısa vakitte çığır açmayı hedeflemiş bir ürün olarak piyasada varlığını korumaktadır. Bu da zarar olduğu olgusu es geçilerek sadece iş dünyasında parayla endekslenmesiyle olmuştur. Demek istediğim poşetlerin, isim değişikliğine gitmesi de ayrı bir reklam kampanyasıdır. Kimin umurunda ki poşetin ne süreçlerden geçtiği ya da doğayla ilişkilendirildiği… Umarız vaziyet çok kötü olmadan poşet üretimine karşı birkaç sınırlama getirmemiz mümkün olur.