OPP POŞET FİYATLARI

OPP POŞET, OPP POŞET FİYATI, BASKILI OPP POŞET, OPP POŞET İMALATI

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


HDPE
LDPE ve LLDPE içeren polietilen dışında herhangi ham madde barındıran bir poşet üretimi yok! Poşetler piyasada farklı isimlerle yerlerini korurlarken yine olan insan sağlığına oluyor ve kimse görmüyor ya da görmemek işlerine geliyor. Virüsün çaresi yine virüslerin çoğalmasından geliyor. Sağlığı aniden etkilemiyor günden güne etkileyince fark edilmiyor.  Gerçi öyle bir imalatla karşı karşıyayız ki kim istemez yükümüzü hafifleten, tüm gün kolaylıkla ele geçen ve hijyenik olduğunu sandığı ürünü kullanmamayı. Her halde neredeyse yok gibi. Günlük yaşamımızı kolaylaştıran taşıma araçlarına ihtiyacımız hep oldu. Onlarsız bir yaşam düşlediğimizi söyleyemeyiz. Her sektörde su gibi, ekmek gibi kapış kapış kapılıyor. Bir pazarda satışı olsa alınır mı düşünmedim değil, neyse gelgelelim şimdi yine insan hayatının, lüks yaşamından dem vurma zamanı! Evde günlerce rast geldiğim bir poşet var ama adını dahi bilmiyordum.

Opp poşet !.. oda ne dedirten? cinsten… ama herkesin rahatlıkla bulduğu ve kullandığı bir ürün. Sanki hiç duyulmamış gibi yazıyorum fakat poşet imalatı yapan adamlar işi çok iyi biliyor. Tüketici de uyandırmak istediği algının merak duygusuyla örtüşmesini sağlamışlar, adeta. Bende bir tüketici olarak merak edenler arasındayım.

Ve evet, OPP poşet şeffaf bir ürün. Jelatini andırıyor da diyebiliriz. Genelde ağzı bantlı torba deriz, halk arasında. O yüzden opp denilince şaşırmıştım, hatta opp poşet fiyatlarına bakındım. Pek cazip bir ücrete tekabül ediyor. En çok kullanım alanı konfeksiyon mağazaları ve tekstil firmaları tarafından tercih ediliyor bu yüzden ki baskılı opp poşetlere daha öncelik veriliyor. İstenilen kıyafetleri içine koyarken koruması amaçlanırken yanında reklam yapılıyor. Kalitesini belirleyen mallarının bir markası varsa o da baskılı opp poşetler sayesinde piyasada koruculuğunu sağlıyor. İçinde kıyafetlerin belirgin olmasını sağlayan şeffaf nitelikte olması da ayrı bir detay, Ve opp poşet imalatında poşetlerin jelatin ağzının kapanmasıyla bir kolaylık daha sağlamaktadır. Bandı kapattıktan sonra ürün muhafazalı bir hale geliyor. Ne poşet ama!  Opp adı çok düşünülmüş müdür acaba? Kaç yıllık bantlı torba opp poşet adını almış. Jenerasyon derken revizyon revizyon diye bağıran bir ürün. Neyse ki sağlık açısından en zararsız plastik bir malzeme çünkü sektörü giyim ve giyim deparlarından oluşuyor. Kimyasal maddelere karşı koruyucu özelliğinde olması da ayrı bir tercih sebebi. Kimse şaşırmasın! opp poşet ağzı bantlı torba..