market poşet fiyatları

 

MARKET POŞETİ, MARKET POŞET FİYATLARI, MARKET POŞET İMALATI

Alışveriş dünyasının marka niteliğini taşıyan üründen bahsetmek gerekirse market poşeti, tüm illerdeki işletmelere hitap etmektedir. Bu yüzden süpermarketler, market poşet fiyatlarında hassasiyet göstermektedirler. Öyle ki marka ve uygun fiyatları içinde piyasada satışa sunulan market poşetleri her sektörde kendini ispatlamıştır. Bugün gelinen noktada hala market poşet imalatı devam ediyorsa bu poşetçilerin çığır açtığı dönemi gösterir. Zaten reklam bazlı olarak düşündüğümüzde de market poşetleri adeta bir tanıtım aracı niteliğindedir.

Nasıl mı? Market poşeti, bir marka olmakla beraber bir kimlik kazanmanın şuan dezavantajını yaşıyor. Her müşteriye verilen market poşetlerinin elde taşınması bir reklamdır. Bir Müşteri taşıdığı ürünün kolaylılığı ile hayatını kolaylaştırırken marketi tanıttığını idrak etmez ancak bunu üretici firma çok iyi düşünmüştür. Bununla alakalı çok çeşitli oluşumlar yapmıştırlar. Öyle ki market poşetlerin üzerine dikkat çekici mesajlar ve logo tasarımları bastırmıştır. Bunun yanı sıra kendi markasın taşıyan isimle çıkartılan market poşetler zaten buna zemin hazırlamıştır. Böylelikle kalite ve standartları dahilinde ulaşılan portföy genişliği ile farklı jenerasyon oluşturan market poşet fiyatları da esnek bir hal almıştır.  Market poşetleri sektörün bir parçası haline geldiğinden beridir, poşet imalatında listede adını duyurmayı başarmıştır demekten kaçınmayız. Market poşetleri için yeni bir devir değil, çoktan başlamış bir devrin market poşet imalatçıları adına zirve olduğunu söyleyebiliriz.

baskılı market poşet fiyatları

MARKET POŞET FİYATLARI

Sektördeki kıpırdanışları dolduracak bir imalata ihtiyacımız son zamanlarda market poşetlerinde kendini gösterdi. ‘’ Poşet imalatındaki farkı ne? ‘’ diye sorulursa; aslında tüm poşetler gibi market poşetleri de polietilenden üretiliyor. Yani yine bilinçsiz bireylerle karşı karşıyayız. Polietilen herkesin gözünde benzin yada mazotu canlandırıyor. Oysa polietilen petrol ve türevlerinden olan ve karbon ve hidrojen atomlarından oluşan organik bir yapı

         Ayrıca ÇEVKO ‘nun hem market poşet baskısı hem de atlet poşet, hışır poşet gibi poşet üretim sürecinde poşet fiyatlarında maliyeti azaltmak için polietilene doğanın tabiatında doğal olarak bulunan bir mineralli kalsiyum karbonat katıldığı açıklanmıştı. Araştırmalar neticesinde bu açıklama doğru bir bilgi olmakla beraber market poşet fiyatlarını oldukça etkilemiş. Çünkü market poşetlerin kullanımı bunu doğrulamaktadır. Gel gelelim, polietilenin yani içine katılan kalsiyum karbonatı ne olduğuna? Market poşetlerin kısa sürede tercih edilmesindeki nedeni yine doğal olunca tüketici es geçmemiş. Öyle ki market poşet fiyatları bahane asıl olay imalatında gerçekleşen döngü. Kalsiyum karbonat; tebeşir ya da mermer tozudur ve hatta sakız ile diş macununda da kullanılan zararsız bir maddedir. O vakit, ham maddesine katılan bu karbonatı market poşet baskısında imalat sürecine etki ettiğini de söyleyebilirim. Tüketicinin elinde taşıma aracı olarak kullanılan market poşetleri,  bir nevi doğada tüketildiğinde bu mineral kalıyor. Tebeşiri fiziki anlamda düşünce poşetin mikroorganizmalar tarafından yavaş yavaş kaybolur. Demek ki AVM gibi mağazalarda market poşetler içinde taşınan gıda ve ürünlerin teması halinde insan sağlığına zarar vermeyecek maddelerden olduğundan bir tehdit oluşturmadığıdır. Biz tüketicilere büyük bir sorumluluk düşüyor, Plastik ve plastik türevlerin hayatımızda yeri bize ne şekilde hizmet ettikleriyle alakalı olduğundan iyi araştırmalı ve bilinçlenmeliyiz. Yanlış bilgi de çoğu şeyi bilinçsizce kullanmamıza neden olabilir. Sektörün kıpırdanışları her ne kadar bir ücrete tekabül ediyorsa da sağlık hiçbir ücrete tekabül edecek kadar ucuz değil! Poşetleri hayatımıza koyan bizleriz bir yerde. Umarım bilinçli bir birey olmanın yanında bilinçli bir üretici de piyasada çoğalır.

Baskılı market poşeti

MARKET POŞETİ, BASKILI MARKET POŞETİ, MARKET POŞET FİYATLARI, MARKET POŞET İMALATI

Marketlerde günlük kullanımda fazlaca tercih edilen, market poşetlerinin promosyon amaçlı, aksesuar mağazalarında da olması özellikle göze çarpıyor. Bir tüketici olarak diyebilirim ki son zamanlarda market poşetleri revaçta ama temel nedeni market poşetlerin, baskılı market poşeti olarak piyasa çıktığıdır.0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Böylelikle market poşet imalatında çığır açan poşetin, baskılı market poşetler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kaldı ki baskılı market poşetleri reklam mahiyetindedir. Bütçeyi sarsmadan ucuz bir şekilde kendini yıllarca korumaktadır. Çünkü çok farklı deparlar daki iş yerlerinin adlarının yer aldığı çeşitli baskıları görürüz. Bu demektir ki iş yerini yansıtan logolar, mesajlar ve en önemlisi iletişim adres vs. birçok detayla, reklam zaten kendiliğinden dakikalarca yapılabilmektedir. İşte bütün bu ürünler teknolojinin velinimetidir. Teknoloji burada çok büyük bir rol oynamaktadır. Hem teknolojinin bileşimi ile gelişen makinalarla market poşet imalatında geliştirilmiş baskı materyalleriyle üretim yapılır. Ve üretimde değişik çeşitte modeller tercih edilip market poşet fiyatlarına endekslenir. Market poşetlerinin fiyatları, ebatlarına göre belirlenirken zemin için seçilen renklerde malzemenin özelliğine göre seçilir yani birçok alternatifler içindeki renklere kadar baskı işlemi gerçekleşir ve oldukça kaliteli baskılı market poşetleri üretilir. Ve günden güne artan popülasyona hizmet eder. Estetik görünümünü de es geçmemek gerek, özellikle bayanların avm gibi merkezlerde ilk aradığı taşıma araçlarıdır. Çünkü sadece avm için değil başka günlerde başka amaçlar için de kullanmayı kadın aklı hep düşünmüştür. Baskılı market poşetleri kendini bu şekilde de göstermektedir. Aslına bakarsak burada insan aracı kılınmıştır, adeta. Bir şirketin getirilerini rahatlıkla sağladığını söylemek mümkün, artık!..

Market poşeti

Plastik Market Poşeti Modelleri

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tim Ambalaj

 

Dünyada market sektörüne önem veren bir ülke varsa oda ABD’dir. Türkiye market sektöründe bir ilerlemeye gidilmenin yollarını aramayla dursun, ABD market poşetlerine kıyasla öncelik gıdaların taşınmasından tutun, ambalaj malzemesi kullanma zorunluluğu ve çevre hassasiyetinin yanında büyük, küçük tüm market zincirlerinin denetleme ve çevre sağlığı için ihbar ve şikâyet müessesesinin etkinliği sağlamıştır.

Türkiye’nin de ambalaj konusunda hakkını yememek gerek fakat bu hassasiyeti market poşet imalatında da görmek istememizin bir sakıncası olduğunu düşünmüyoruz. Hala market poşet kullanımı açısından çalışmaları çok cılız kalmaktadır. Oysa gelişen teknolojiyi küçümsememek gerek, ne çok yenilikler yapılabilir. Yeter ki doğru bir analiz market zincirlerinde baş göstersin. Çünkü sağlık göz ardı edilecek bir konu değil. Tüketiciler günlük olarak her marketten aldığı ürünlerin içeriğiyle endişelerini az da olsa giderebildiyse bu market poşetlerinde de neden olmasın. Türkiye market poşet fiyatlarında iyileştirme yapacağına, market poşeti kullanımını yasaklaması gerek yâda en azından market poşetleri yerine çoğu market zincirinde kâğıt veya doğada parçalanabilir nitelikteki yapıya sahip poşet üretimi gerçekleşme yoluna gidilmesine ön ayak çalışmalar düzenlemiş olsa, imalat sektörü mecburen bu yeniliklere uyacaktır. Fakat bu süreç içinde ilgili kuruluşlar gıda denetimiyle market poşetlerini özdeştirmeleri gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü yıllardır alışagelen bir sistemi öyle hemen yerle yeksan etmek kolay değil, Tüketicilerimizi bilinçlendirerek market poşetlerin kullanımı yönünde azaltmalar planlandığı gibi gelişecektir.