Market Poşet, Mağaza Poşeti, Baskılı Poşetler

MARKET POŞETİ

Günümüzde poşet kullanımı yaygınlaştıkça yeni alternatifler geliştirildi. Bez, tela, karton, plastik poşetler gibi perakende zincirlerinin nerdeyse tamamına hitap ederek market poşetleri adı altında toplandı. Bu sayede firmaların markalaşması sağlandı. Firmalar artık rahatlıkla kendilerini tanıtma imkânı buldu. Çünkü her market poşetlerinin tüketici açısından kullanıma teşvik etmesi ile kurumsal kimlik kazanıldı.0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Market poşet nasıl üretilir.

Market poşetin ana üretim sürecine girmesinde plastik poşetler rol oynamaktadır. Bilindiği gibi plastik, naylon poşetlerin ham maddesi petrol ve petrol türevlerinden oluşmaktadır. İmalatında kullanılan makinelerin ısı derecelerinin kontrolü dahilinden bir eleme süzgecinden geçirilerek sağlığı tehdit etmeyen alternatifler uygulanır. Ebat ve genişliği ayarlanınca rulo şeklinde hazır hale getirilir. İçerindeki renk tonunu belirten takviye maddelerde son derece zararsızdır.

Market poşetler kullanım alanı

Her yerde kullanıldığını söylemek mümkün Mesela markaların yollarda taşındığı düşünün! Otobüs, metrobüs, minibüs, otomobilinizde… Market poşetleri sadece marketlerde değil tüm alışveriş merkezlerinde, manav, bakkal gibi birçok yerlerde mevcut. Zaten kurumsal şekilde kimliğinizi en iyi şekilde temsil eden bir poşetin kullanım alanı nasıl sınırlı olabilir ki.

Baskılı Market Torbası Fiyatları firmamız İstanbul’un merkezi semti Bayrampaşa’da bulunmaktadır. İstanbul ilinde bulunmamız hammadde ve sevkiyat maliyetlerimizi düşük tutmamıza ve dolayısı ile sizlere uygun fiyatlı Baskılı Market Torbası Fiyatları sunmamıza yardımcı olmaktadır.

10 yıllık mesleki deneyimimizin yanı sıra 15 kişilik uzman üretim ekibimiz ve geniş çalışma sahasına sahip Plastik Poşet Fabrikamız ile doğru firma ile çalıştığınızı hissedeceksiniz.

Poşet çekim bodinoz makinalarımız, poşet kesim makinalarımız, takviye makinalarımız yeni ve hatasız poşet üretimi konusunda ürettiğimiz ürünlere ekstra kalite katmaktadır.

Baskılı Plastik Poşet piyasasındaki rekabet merdiven altı kalitesiz üretim yapan firmaları da beraberinde getirmiştir. Müşteriler firmaların tesislerini gezerek üretilen referans numuneleri inceleyerek plastik üreticisini tanımalıdır.

Baskılı Market Torbası Fiyatları imalatı için öncelikle poşetin şekli ve ölçüleri belirlenmeli, ardından kaç renk baskı olacağına göre grafik tasarımı yapılmalı ve baskı klişesi hazırlanmalıdır. Klişe firmamıza ulaştıktan sonra poşet üretimine başlanabilmektedir. Poşet imalat süreçleri genellikle 7 gün ile 15 gün arasında değişiklik göstermektedir. Poşet çeşidi, en boy ölçüleri, körük olup olmayacağı, kaç renk baskılı olacağı, atlet, el geçme, yumuşak saplı ve benzeri şekilde poşet tipinin ve diğer etkenler üretim süresinin belirlenmesinde önemli rol oynar. Poşetçi

baskılı baskısız opp ve cpp poşet

BASKILI BASKISIZ OPP ve CPP

LDPE
torbalara göre daha parlak ve şeffaf olma özellikleri taşır, yapışkanlı poşet veya yapışkanlı jelatin olarakta adlandırılır. yüksek mekanik ve optik özellikleri bulunur kimyevi maddelere karşı koruyucu özellik taşır. Toz tutmama ve pussuz olma özellikleri vardır. BOPP’ye göre daha esnek bir malzemedir. Kaynak zorlamalarına ve yırtılmalara karşı dayanıklıdır.

Genellikle
jelatin poşet olarak adlandırılır. Özellikle tekstil, gıda, promosyon ambalajları ve kırtasiye sektöründe geniş kullanım alanına sahip olan malzeme, düşük ısıda kaynak tutma özelliği ve dayanıklı olması sayesinde laminasyon katı olarak da kullanılabiliyor.

Opp ve Cpp cast film ürünleriniz teknik kabiliyeti yüksek parkurumuzda çok şık ambalaj malzemeleri olacak şekilde kusursuzca işlenir. OPP açılım olarak, (oriente polipropilen), plastik hammadde olan polipropilen (PP)’nin üretimi sürecinde tek yönde gerdirilmesi sonucunda işleysel özelliklerinin değişmesiyle ortaya çıkan malzemedir. CPP ise, (cast polipropilen) plastik hammadde olan polipropilen (PP)’nin üretimi sürecinde gerdirilmeden üretilmiş malzemedir.

OPP / CPP Ambalajlar

Özellikler:

  • Naylon poşetlere oranla daha parlak ve daha şeffaf niteliklere sahiptir.
  • Kullanım sırasında daha esnektir.
  • Yüksek optik ve mekanik özelliklere sahiptirler.
  • Kimyasal maddelere karşı da koruyucu özelliği bulunmaktadır.
  • Sağlık açısından en zararsız plastik malzeme özelliğini taşırlar.
  • Toz tutmama özellİğine sahiptir, hijjeniktir.

Jelatin Poşet İmalatında Güvenilir Firma

 

Jelatin Poşet İmalatında Güvenilir Firma

 

 

 

Poşetleri insan yaşamında olmazsa olmaz unsur haline gelmiştir. Aldığımız ya da sattığımız her bir gıdayı eşyayı ya da malzemeyi poşetlere koyarak taşır ya da satarız. Özellikle jelatin poşet adı verdiğimiz bu poşet çeşitleri ürünleri hem saklama hem de koruma amacı ile hayatımızı her yerinde tercih ediyor. Kullanım alanının yaygın olması nedeni ile de ülkemizde ve dünyada jelatin poşet üretimi de gerçekleştiren firmalar da ambalaj sektöründe birbirileri ile rekabet girer hale geldiler.

Baskılı poşet ürünlerinde tüm çeşitleri sitemiz Tim Ambalaj bünyesinde bulabilirsiniz. Toptan baskılı poşet üretimi yapan firmamız mağaza poşetleri, market poşetleri ve jelatin poşetler dahil bir çok poşet gurubunda İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm ülke genelinde hizmet vermektedir. 

Jelatin Poşetin Nereden Nasıl Temin Ederim

Kullanım alanının yaygınlaşması ile birlikte jelatin poşet üreten firmalar da bir hayli fazlalaşmıştır Ambalaj sektörüne yıllardır hizmet veren firmamız da hayatınızın her alanında ihtiyaç duyduğunuz bu ürünleri toptan jelatin poşet satışı ile alımınıza sunuyor. Bu sayede bu ürünleri ekonomik fiyatlara sahip olma fırsatınız oluyor.  Eğer bir firma ya da mağaza sahibiyseniz ve jelatin poşet kullanımınız yaygınsa. Mutlak toptan satış fırsatlarından yaralanmalısınız.

Jelatin Poşet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Jelatin poşet satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur firma seçimi olmalıdır. Toplu ya da parça halinde poşet alımı yapacaksanız, bu konuda firmanı sizlere sunduğu fırsatlara bakmanız gerekir. Toptan alımlar biraz daha ucuza geleceği için alımlarınız toptan olarak yapmanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Eğer satın alma işlemlerini o internet üzerinden gerçekleştirecekseniz mutlaka alternatifli ödeme olanakları ile kapıda ödeme imkânı veren firmaları tercih etmelisiniz. Bu konuda üstün hizmetler sunan firmamız sizlere sanal ortamda alternatifli ödeme şekilleri ve kapıda ödeme imkânları ile jelatin poşet satışı hizmeti sunuyor. Ayrıca jelatin poşet alırken ne amaçla kullanacağınız göz önünde bulundurmanız gerekir. Kilitli ve yapışkanlı olarak satışa sunulan jelatin poşetlerin kullanım alanları da farklı olmaktadır.

Jelatin Poşet Fiyatları

Jelatin poşet fiyatları alacağınız ürün sayısına göre ve çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Yapışkanlı ve kilitli çeşitleri bulunan jelatin poşetin yapışkanlı olanı fiyat olarak biraz daha uygundur.  Bu nedenle jelatin poşet alımı yaparken fiyata göre değil, ihtiyacınız karşılayabilecek özellikte olmasına dikkat etmeniz daha doğru olur. Baskılı poşet ürünleri için bizlerden teklif almadan karar vermeyin

www.timambalaj.com

Baskılı Poşet İmalatı

BASKILI POŞET

0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tim Ambalaj

 

Dünya, poşet sektöründe çığır açacak bir üretimin artık mevcut olduğunu söylüyor. Baskılı poşetler kendi çapında dünyaya açılırken kimi sektörlere göre yeniliklerin olmaması düşünülemezdi. Poşet imalatı gerçekleştiren girişimci ruhuyla adeta tüketiciye hitap eden ve özellikle reklam mahiyetinde olan bu poşetlerin zamanla diğer poşetleri gölgede bırakmıştır.

Gerçi böyle bir revizyona ihtiyaç var mıydı tartışılır ancak teşvik açısından oldukça yerinde bir ilerleme kaydedilmişti. Adından da anlaşıldığı gibi poşetlerin üzerine firmanın adı, adresi, telefonu varsa logosu, e-mail ve web adresini baskı halinde,  görsel obje kullanarak sunmaları ayrı bir avantajdı. En dikkat çekici olması sektörlerinin yıllara sirayet etmesiydi. Devamlılığını koruması ve en ucuz şekilde reklamlarının yapılıyor olması baskılı poşet önündeki en iyi atılımdı. Tabi bununla da sınırlı kalınmamıştır. Baskılı poşetlerin farklı renklerde basılması, istenilen mesajların da poşetlerde yer alması da bir diğer özellikti. Hal böyleyken tüketici baskılı poşet kullanmaktan kendini alamamakta haklıydı. Fakat en az poşet üretimi kadar baskılı poşetlerde ploetin petrol türevi gibi işlev görüyordu. Ham maddesinde bir değişiklik söz konusu değildi. Kullanılan takviye maddesi ise sadece baskılı poşetin mukavemetiyle alakalı bir durumdu. Yani yırtılma, aşınmanın baskılı poşetlerde olmaması hedeflenmişti.

Demem o ki; Baskılı poşetlerin avantajlarının, kullanıma teşvik edilmesiyle zararların en aza indirilmesiyle bir bağlantısının olmadığıdır. Dünya çığır aştığını sektör açısından düşünebilir lakin tüketici ve hatta imalat sektörü için asıl çığır poşetin zararlarını tamamen yok edecek bir çözüm bulmasıyla oluşur.