Takviyeli El geçme Poşet Fiyatları

El Geçmeli Poşet, Baskılı El geçmeli Poşet, El geçmeli Poşet fiyatları, El geçmeli poşet, Takviyeli Poşet

Taşıma torbası olarak kullandığımız ürünler içerisinde el geçmeli poşeti duyanınız oldu mu? Oysa poşetlerle aynı nitelikte. El geçirme siz poşet hiç görmedim.  İmalatı yapılan her poşet el geçmeli değil mi sanki? Anlam veremesem de baskılı el geçmeli poşet ve takviyeli poşetler benim nazarımda aynı özelliği barındırıyor. Firma ise bunun tam aksini iddia etmektedir. O yüzden el geçmeli poşet fiyatları diye bir saçmalık çıkartmışlar, neymiş el geçme özelliği sayesinde fiyatlarda cüzi bir miktar değişim söz konusuymuş. Hadi takviyeli poşette olması beklenilebilir de el geçmeli poşet fiyatları nedir yahu? En azından baskılı el geçmeli poşette bir baskı detayı var sonra renkleri 7 ya da 8 çeşide kadar mevcut. Kullanılan boya ve uygulanan logo tasarımları da çabası. Peki El geçmeli poşette ne var? Bildiğimiz sadece naylon poşet gibi. İçine koy malzemeni, gittiğin yere kadar taşı. Ne farkı var bilemedim. Poşete el geçsin diye tutulan yeri mi geniş tuttular acep. Kazanç sağlayacak düşüncesiyle İyicene nereden vuracağını şaşıran imalatçılar, bilinçsiz tüketicinin algısıyla oynuyor adeta. Ne yazık ki pek fark edende yok gibi… Tüketicilerimiz algıya kapılıyor. Bari %100 geri dönüştürülebilir dendiğinde insan akıl edebilse. Poşetin hammaddesi belli ki nasıl geri dönüştürülebilir yalanı yayılır ve inanılır. Aklım almıyor ve bunun dışında gelişen teknolojiyi alet ediyorlar. Nano teknolojinin uygulanmadığı bir imalat kalmadı. Ne muamma bir çelişki! Doğada çözünen el geçmeli poşetler üretilebilmektedir, ne gülünç ama. Nano teknoloji sadece bez poşetlerde mevcut. Petrol türevleri ile imalatı gerçekleştirilen el geçmeli poşetler bir başımıza çıkmamıştı. Piyasada ne yazık ki bu isimle de türedi plastik poşetler. Bravo, fabrikalar başarılarını kutlamalı! Poşetler ömrü billah hayatımızın tam ortasında olmaya devam edecek ve hiçbir zaman kolaylıkla çıkmayacaktır. Hiçbir yasal yasaklar ya da yerine kullanılması beklenen bez çanta, fileler etkili olmayacak. Baksanıza kaç yıllık poşetler başka başka isimlerle gündemde yeni özelliklerle oturmaktadır. Ve piyasa da hiç düşünmeden benimsemektedir. Geçmiş olsun PAGEV ve PAGEV destekçileri !…
baskılı poşet ihtiyacınız da bizlere ulaşın 2019 yılı avantajlı fiyatlardan faydalanın. 0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Market Poşet, Mağaza Poşeti, Baskılı Poşetler

MARKET POŞETİ

Günümüzde poşet kullanımı yaygınlaştıkça yeni alternatifler geliştirildi. Bez, tela, karton, plastik poşetler gibi perakende zincirlerinin nerdeyse tamamına hitap ederek market poşetleri adı altında toplandı. Bu sayede firmaların markalaşması sağlandı. Firmalar artık rahatlıkla kendilerini tanıtma imkânı buldu. Çünkü her market poşetlerinin tüketici açısından kullanıma teşvik etmesi ile kurumsal kimlik kazanıldı.0546 220 31 47  ve 0212 801 82 48  nolu Poşet Sipariş numaralarımızdan bizlere her gün kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Market poşet nasıl üretilir.

Market poşetin ana üretim sürecine girmesinde plastik poşetler rol oynamaktadır. Bilindiği gibi plastik, naylon poşetlerin ham maddesi petrol ve petrol türevlerinden oluşmaktadır. İmalatında kullanılan makinelerin ısı derecelerinin kontrolü dahilinden bir eleme süzgecinden geçirilerek sağlığı tehdit etmeyen alternatifler uygulanır. Ebat ve genişliği ayarlanınca rulo şeklinde hazır hale getirilir. İçerindeki renk tonunu belirten takviye maddelerde son derece zararsızdır.

Market poşetler kullanım alanı

Her yerde kullanıldığını söylemek mümkün Mesela markaların yollarda taşındığı düşünün! Otobüs, metrobüs, minibüs, otomobilinizde… Market poşetleri sadece marketlerde değil tüm alışveriş merkezlerinde, manav, bakkal gibi birçok yerlerde mevcut. Zaten kurumsal şekilde kimliğinizi en iyi şekilde temsil eden bir poşetin kullanım alanı nasıl sınırlı olabilir ki.

Baskılı Market Torbası Fiyatları firmamız İstanbul’un merkezi semti Bayrampaşa’da bulunmaktadır. İstanbul ilinde bulunmamız hammadde ve sevkiyat maliyetlerimizi düşük tutmamıza ve dolayısı ile sizlere uygun fiyatlı Baskılı Market Torbası Fiyatları sunmamıza yardımcı olmaktadır.

10 yıllık mesleki deneyimimizin yanı sıra 15 kişilik uzman üretim ekibimiz ve geniş çalışma sahasına sahip Plastik Poşet Fabrikamız ile doğru firma ile çalıştığınızı hissedeceksiniz.

Poşet çekim bodinoz makinalarımız, poşet kesim makinalarımız, takviye makinalarımız yeni ve hatasız poşet üretimi konusunda ürettiğimiz ürünlere ekstra kalite katmaktadır.

Baskılı Plastik Poşet piyasasındaki rekabet merdiven altı kalitesiz üretim yapan firmaları da beraberinde getirmiştir. Müşteriler firmaların tesislerini gezerek üretilen referans numuneleri inceleyerek plastik üreticisini tanımalıdır.

Baskılı Market Torbası Fiyatları imalatı için öncelikle poşetin şekli ve ölçüleri belirlenmeli, ardından kaç renk baskı olacağına göre grafik tasarımı yapılmalı ve baskı klişesi hazırlanmalıdır. Klişe firmamıza ulaştıktan sonra poşet üretimine başlanabilmektedir. Poşet imalat süreçleri genellikle 7 gün ile 15 gün arasında değişiklik göstermektedir. Poşet çeşidi, en boy ölçüleri, körük olup olmayacağı, kaç renk baskılı olacağı, atlet, el geçme, yumuşak saplı ve benzeri şekilde poşet tipinin ve diğer etkenler üretim süresinin belirlenmesinde önemli rol oynar. Poşetçi